Zestaw – zmiotka ZMM + szufelka – 21600


Zestaw - zmiotka ZMM + szufelka
Zestaw - zmiotka ZMM + szufelka

Idealnie dopasowany zestaw, który przyda się przy różnych pracach porządkowych.
Ładnie wyglądający i bardzo przydatny w domu, ogrodzie albo w lokalu klasyczny zestaw do zmiatania – zmiotka z dopasowana metalowa szufelka.

Zmiotka została wykonana w twardego drzewa bukowego. Jest zaokrąglona, dokładnie wykończona i bez ostrych krawędzi. Wygląda solidnie i estetycznie.
Wymiar oprawy zmiotki wynosi 290x40x16 mm.

Poręczna rączka jest bardzo wygodna i ma długość 14 cm, jej ergonomiczny kształt dopasowuje się do dłoni i sprawia, że sprzątanie jest wygodne i przyjemne.

$more$

Włosie zmiotki zostało wykonane z surowca MIX ma długość 58 mm. Optymalna dopasowana długość i gęstość nabicia włosia powodują, że zmiotka jest bardzo skuteczne i bez problemów usuwa nawet najmniejsze śmiecia.

Do zmiotki dopasowaliśmy szufelkę, wykonaną ze stalowej blachy.
Ma wymiar 185×205 mm. Posiada wygodną rączkę długości 190 mm.
Szufelka jest wyprofilowana tak, że boki są podwyższone, dzięki czemu śmiecie się nie wysypuje, a zbierają się w środku szufli.
Naturalny, odporny na gorąco materiał szufelki, pozwala wykorzystywać zestaw zarówno do prac porządkowych w domu, tak i do sprzątania kominku albo grillu.

Zestaw – zmiotka ZMM + szufelka został estetycznie wykonany i ma klasyczny elegancki wygląd, więc może stanowić dekoracyjny funkcjonalny element w Waszej kuchni albo przy kominku

W ofercie dostępne są inne zmiotki ZMBB, ZMNB, ZMN, i szufelki: metalowe 22096 i 22102 , szufelka metalowa z drewnianą rączką 22683 i szufelka metalowa kolorowa 21921.

nr. art. szt./karton liczba szt. na palecie
21600 12 300