Zamiatacz WOLF


Zamiatacz WOLF
Zamiatacz WOLF
Zamiatacz WOLF
Zamiatacz WOLF
Zamiatacz WOLF

Idealnie dopasowana szczotka do potrzeb użytkownika – to podstawowe narzędzie zarówno dla posiadacza mieszkania, tak i właściciela domu z ogródkiem. Domowe szczotki Gardeco na pewno spełnią Wasze oczekiwania!

Oprawa szczotki WOLF została wykonana z plastiku, wzorem i strukturą przypominającym drewno. Brzegi estetycznie wykończone, boki zaokrąglone, a dzięki uniwersalnemu wymiarowi oprawy 300x55x22 mm szczotka dopasuje się do każdego sprzątanego zakątka.

Plastikowa oprawa jest w kształcie księżyca, na którą nabite zostało włosie na spodzie i bokach szczotki. Powoduje to, że robocza część szczotki, która bezpośrednio zamiata podłoże, wynosi 1600×4400 mm, a szczotka jest bardzo skuteczna w sprzątaniu narożników.

$more$

Zamiatacz WOLF posiada otwór z gwintem o średnicy 22 mm do zamocowania trzonka.

Włosie długości 75 mm zostało wykonane z wytrzymałego surowca nylon, w kolorze beżowym i brązowym. Włosie jest bardzo gęsto nabite i dość miękkie, końcówki włosia są rozszczepione, co powoduje, że szczotka jest jeszcze bardziej skuteczna w sprzątaniu kurzu i małych śmieci. Optymalnie dopasowana długość i gęstość nabicia włosia pozwala na dokładne zamiatanie zarówno podłóg w mieszkaniach, tak i tarasów drewnianych – szczególnie szczelin pomiędzy deskami.

Szczotka ma bardzo stylowy wygląd.

Model ten jest bardzo popularny we Francji i Niemczech.

W ofercie są dostępne trzonki do kompletacji.