Zamiatacz z włosiem basyna z trzonkiem – Z30BB P


Zamiatacz z włosiem basyna z trzonkiem

Doskonały zestaw szczotki z trzonkiem, który spełni Wasze oczekiwania! Zestaw ma uniwersalne zastosowanie i przyda się zarówno w domu, tak i w ogródku albo na tarasie.

Oprawa szczotki została wykonana z wytrzymałego drzewa bukowego. Brzegi estetycznie wykończone, boki zaokrąglone, a dzięki uniwersalnemu wymiarowi oprawy 300x60x22 mm szczotka dopasuje się do każdego sprzątanego zakątka.
Oprawa została zaimpregnowana i pomalowana na naturalny brązowy kolor.
Szczotka posiada plastikową nakładkę, do której został zamocowany drewniany trzonek 1200 mm i średnicy 24 mm zaimpregnowany i pomalowany na naturalny brązowy kolor.

$more$

Włosie długości 70 mm zostało wykonane z wytrzymałego naturalnego surowca basyna, w kolorze naturalnym – brązowo-beżowym. Optymalnie dopasowana długość i gęstość nabicia włosia pozwala na dokładne zamiatanie zarówno podłóg w mieszkaniach, tak i tarasów drewnianych – szczególnie szczelin pomiędzy deskami. Przy zamiataniu chodników z kostki brukowej, trawników albo na przykład miejsc przy grillu zamiatacz z włosiem basyna z trzonkiem również spisuje się znakomicie.

Dzięki użytemu naturalnemu surowcu – basynie, włosie szczotki jest bardziej odporne od nylonowych, więc zamiatanie gorących śmieci, na przykład popiołu z kominka też odbędzie się bez problemów.

W ofercie są dostępne szczotki Z30NB P z włosiem PET/PCV (klik)

nr. art. wymiary oprawy (mm) liczba szt. w kart liczba szt. na palecie wys. palety (cm) wymiar kartonu (mm)
Z30BB 300x60x22 10 320 140 1200x300x90