Wycieraczka średnia WSU


Wycieraczka średnia
Wycieraczka średnia
Wycieraczka średnia
Wycieraczka średnia
Wycieraczka średnia

Wycieraczka spowoduje, że cały brud zostanie na zewnątrz, a Twój dom będzie lśnił czystością! Funkcjonalność połączona z estetyką, klasyczny wygląd z wykorzystaniem współczesnych materiałów – to są wycieraczki Gardeco!

Wycieraczka średnia została wykonana z wytrzymałego drzewa bukowego, które zostało zaimpregnowane i pomalowane na naturalny beżowy kolor. Jej wymiar to 360x330x63 mm.

Na elementach drewnianych podstawy i bokach wycieraczki zostało zamocowane bardzo sztywne włosie z surowca union długości 20 mm. Dodatkowe okrągłe drewniane ruchome elementy spodu wycieraczki powodują, że jest ona bardzo skuteczna w walce z błotem i piaskiem na butach.

$more$

Dzięki wykorzystanym materiałom wysokiej jakości, wycieraczka nie zmienia swojej struktury pod wpływem wilgoci i długo zachowuje swój pierwotny wygląd.

Wycieraczka WSU ma stonowany klasyczny wygląd przy tym jest bardzo funkcjonalna, dlatego może być stosowana zarówno przed wejściem do mieszkania lub domu, jak i przed drzwiami restauracji czy lokalu usługowego.
Może stanowić dodatkowy dekoracyjny element przy drzwiach wyjściowych

W ofercie są dostępne inne modele wycieraczek WDN i WMN

nr art. wymiary (cm) liczba szt. w kartonie liczba szt. na palecie wysokość palety (cm) wymiary kartonu (cm)
WSU 36x33x6.3 6 144 220 42.2×37.8×34.6