Wspornik do roślin pnących G094


Wspornik do roślin pnących

Wsporniki są niezbędne roślinom w okresie wzrostu i gdy same nie są w stanie utrzymać stabilnej pozycji, albo też wtedy, kiedy chcemy ukierunkować ich wzrost i uformować kształt. Dzięki wspornikom G094 firmy Gardeco jest to wszystko możliwe!

Wspornik do roślin pnących został wykonany z metalowego drutu, który jest zaokrąglony, estetycznie wykończony i uformowany w kształcie łuku. Cała konstrukcja została wzmocnione czterema poprzecznymi okręgami, dzięki czemu wspornik jest bardzo stabilny i sztywny. Nie wygina się pod ciężarem roślin i wiatru. Na górze wspornik ogrodowy jest wykończony dekoracyjnym elementem, przez co wygląda bardzo elegancko. Metal, z którego jest wykonany jest odpowiednio zabezpieczony przed rdzą, dlatego wspornik może Wam służyć przez wiele lat, bez względu na warunki atmosferyczne.

$more$

Wspornik G094 jest największy wśród tych, które oferujemy.
Wspornik ma wymiar 62x62x200 cm

Wspornik idealnie się nadaje do każdego typu ogrodu. Skutecznie przytrzyma roślinę bez ryzyka jej uszkodzenia, skierują jej wzrost i nada formę.

Piękny wygląd wspornika sprawia, iż roślina prezentuje się bardzo dekoracyjnie i może zostać piękną ozdobą zarówno ogrodu czy tarasu jak i rabatki.

W naszej ofercie dostępny również wsporniki G163, G163/1 i G163/2 i wsporniki do roślin pnących G031/1, G031/2, G031/3 i G125

nr art. wymiary (cm)
G94 62x62x200