Wspornik do roślin pnących G286


Wspornik do roślin pnących

Wsporniki są niezbędne roślinom w okresie wzrostu i gdy same nie są w stanie utrzymać stabilnej pozycji, albo też wtedy, kiedy chcemy ukierunkować ich wzrost i uformować kształt. Dzięki wspornikom G286 firmy Gardeco jest to wszystko możliwe!

Wspornik do roślin pnących został wykonany z metalowego drutu, który jest zaokrąglony, estetycznie wykończony i uformowany w kształcie łuku. Cała konstrukcja została wzmocnione trzema poprzecznymi okręgami, dzięki czemu wspornik jest bardzo stabilny i sztywny. Nie wygina się pod ciężarem roślin i wiatru. Na górze wspornik ogrodowy jest wykończony dekoracyjnym elementem, przez co wygląda bardzo elegancko. Metal, z którego jest wykonany jest odpowiednio zabezpieczony przed rdzą, dlatego wspornik może Wam służyć przez wiele lat, bez względu na warunki atmosferyczne.

$more$

Wspornik ma wymiar 53x53x200 cm

Wspornik idealnie się nadaje do każdego typu ogrodu. Skutecznie przytrzyma roślinę bez ryzyka jej uszkodzenia, skierują jej wzrost i nada formę.

Piękny wygląd wspornika sprawia, iż roślina prezentuje się bardzo dekoracyjnie i może zostać piękną ozdobą zarówno ogrodu czy tarasu jak i rabatki.

W naszej ofercie dostępny również wsporniki G163, G163/1 i G163/2 i wsporniki do roślin pnących G031/1, G031/2, G031/3 i G125

nr art. wymiary (cm)
G286 53x53x200