Wspornik do roślin pnących G125


Wspornik do roślin pnących G125

Wsporniki są niezbędne roślinom w okresie wzrostu, gdy same nie są w stanie utrzymać stabilnej pozycji albo też wtedy, kiedy to my chcemy ukierunkować ich wzrost i uformować kształt. Dzięki wspornikom G125 firmy Gardeco jest to wszystko możliwe!

Wspornik do roślin pnących G125 został wykonany z wytrzymałego metalowego drutu, który jest zaokrąglony, estetycznie wykończony i uformowany w kształcie łuku. Cała konstrukcja została wzmocniona trzema poprzecznymi okręgami, dzięki czemu wspornik jest bardzo stabilny i sztywny, nie wygina się pod ciężarem roślin ani wiatru. Na górze wspornik jest wykończony dekoracyjnym elementem, przez co wygląda bardzo elegancko. Metal, z którego jest wykonany jest skutecznie zabezpieczony przed rdzą, dlatego wspornik może Wam służyć przez wiele lat, bez względu na warunki atmosferyczne.

$more$

Wspornik ten ma wymiar 40x40x200 cm.

Idealnie nada się on do każdego typu ogrodu. Skutecznie przytrzymuje roślinę bez najmniejszego ryzyka jej uszkodzenia, kieruje jej wzrost i nadaje pożądaną formę.

Piękny wygląd wspornika sprawia, iż roślina prezentuje się bardzo dekoracyjnie i może stać się wspaniałą ozdobą zarówno ogrodu czy tarasu, jak i rabatki.

W naszej ofercie dostępne są również inne wsporniki: G163, G163/1 i G163/2 i wsporniki do roślin pnących G031/1, G031/2, G031/3 i G094

nr art. wymiary (cm)
G125 40x40x200