Wózek narzędziowy PREMIUM ze ścianką warsztatową – 25134 GR/GR


Wózek narzędziowy
Wózek narzędziowy
Wózek narzędziowy
Wózek narzędziowy
Wózek narzędziowy
Wózek narzędziowy
Wózek narzędziowy
Wózek narzędziowy


Wózek narzędziowy PREMIUM ze ścianką warsztatową – to profesjonalne narzędzie, które pozwoli zachować ład i porządek w miejscu pracy. Jest niezbędny w warsztacie samochodowym, hali produkcyjnej oraz w domowym garażu.

Mobliny wózek został wykonany z blachy stalowej. Posiada 4 pojemne szuflady, wysuwane na łożyskach. Wymiary wewnętrzne szuflad: szerokość 480 mm x wysokość 60 mm x głębokość 310 mm

Na dole wózek posiada wnękę, która jest otwierana do góry i wsuwa się do środka wózka.

Wymiar wewnętrzny wnęki: szerokość 570 mm x wysokość 315 mm x głębokość 295 mm.

Dzięki wygodnemu uchwytowi zamocowanemu po prawej stronie wózka można w łatwy sposób przemieszczać wózek w inne miejsce. Uchwyt ma szerokość 295 mm.

Dostępny jest w kolorze: grafitowo-szarym i/lub grafitowo-czerwonym.

Wózek narzędziowy wyposażony został w 4 skrętne gumowe kółka o średnicy 75 mm co bardzo ułatwia transport. Dodatkowo wózek posiada hamulec z tyłu przy prawym kole z co pozwala na zablokowanie wózka.

Wózek został bardzo solidnie wykonany i ma profesjonalny wygląd, a w przestronnym wnętrzu można zmieścić ogromną ilość narzędzi.

Do wózka dołączona jest ścianka warsztatowa. Ścianka może być zintegrowana z blatem lub można ją zawiesić solo na ścianie w grażu, warsztacie czy sklepie . Tablica narzędziowa ma wymiary szerokość 575 mm x wyskość 470 mm. Jest wykonana z blachy stalowej. Do każdego wózka Premium ze ścianką warsztatową dołączone jest 10 egroboxów (5 w kolorze czerwonym + 5 w kolorze czarnym). System kuwet pomaga zachować ład i porządek w miejscu pracy, dzięki czemu ułatwia znalezienie potrzebnych narzędzi. Ścianka pomieści 20 kuwet, które można w łatwy sposób zawiesić. W sprzedaży jest możliwość zamówienia osobno ścianki solo.

nr art. wymiary (mm) liczba szt. na palecie wys. palety (cm) waga (kg)
25134 GR/GR 635x330xh760 12 120x80x230 28,1