Ulicówka ze skrobakiem U300.3


Ulicówka ze skrobakiem

Idealnie dopasowana szczotka do potrzeb użytkownika – to podstawowe narzędzie zarówno dla posiadacza domu z ogródkiem, jak i dla pracowników sprzątających ulice, fabryki i duże sale.

Ulicówka ze skrobakiem przyda się przy sprzątaniu mocno zabrudzonych miejsc, na przykład gospodarstw przydomowych, farm albo kurników. Niezbędna będzie też przy odśnieżaniu oblodzonych chodników.

Oprawa szczotki została wykonana z wytrzymałego drzewa bukowego.
Wymiar oprawy to 300 x 65 x 22 mm.

$more$

Do oprawy został zamocowany metalowy uchwyt o średnicy 22 mm i długości 65 mm, jest przeznaczony do wygodnego zamocowania trzonka. Uchwyt posiada dziurkę do wbicia gwoździa do trzonka. Kąt nachylenia uchwytu wynosi 30 st., co powoduje, że trzonek znajduje się w ergonomicznej pozycji, dzięki czemu zamiatanie jest wygodne i skuteczne.

Do oprawy po jednej stronie został również zamocowany metalowy skrobak o wymiarach 300 x 65 mm, który jest zagięty w jedną stronę.

Włosie szczotki jest długości 78 mm i zostało wykonane z wytrzymałego surowca PET/PCV w kolorze czerwonym lub czarnym. Optymalnie dopasowana długość i gęstość nabicia włosia pozwala na dokładne zamiatanie różnych nawierzchni, a metalowy skrobak pozwala usunąć nawet stare i mocne zabrudzenia.

W naszej ofercie są dostępne również szczotki U400.3 DUO z częściowo metalowym włosiem i zestawy szczotek z trzonkiem U400.3 DUO P

nr. art. wymiary oprawy (mm) liczba szt. w kart liczba szt. na palecie wys. palety (cm) wymiar kartonu (mm)
U300.3 300x65x22 20 600 215 400x355x380