Ulicówka U400 DUO PL


Ulicówka U400 DUO PL
Ulicówka U400 DUO PL
Ulicówka U400 DUO PL
Ulicówka U400 DUO PL

Idealnie dopasowana szczotka do potrzeb użytkownika – to podstawowe narzędzie zarówno dla posiadacza domu z ogródkiem, jak i pracownika, który zamiata publiczne ulice lub hale produkcyjne. Uliczne szczotki Gardeco na pewno spełnią Wasze oczekiwania!

Oprawa szczotki została wykonana z plastiku, wzorem i strukturą przypominającym drewno. Brzegi estetycznie wykończone, boki zaokrąglone, a dzięki uniwersalnym wymiarom oprawy 400x65x63 mm szczotka dopasuje się do każdego sprzątanego zakątka.

$more$

Ulicówka U400 DUO PL posiada otwór z gwintem średnicy 23 mm do zamocowania trzonka. Otwór znajduje się z boku oprawy, co powoduje, że szczotka ma wygodny kąt nachylenia i prace są bardziej przyjemne i skuteczne.

Włosie długości 75 mm zostało wykonane z wytrzymałego surowca, jakim jest nylon, w kolorze czarnym, a środkowe 2 rzędy włosia są z metalowego drutu. Włosie jest bardzo sztywne, co powoduje, że szczotka jest skuteczna w sprzątaniu zaschniętych i zamarzniętych śmieci. Optymalnie dopasowana długość i gęstość nabicia włosia pozwala na dokładne sprzątanie zarówno ulic, chodników, tak i hal produkcyjnych.

W ofercie posiadamy zestaw szczotki z trzonkiem U400 DUO PL P i szczotkę na drewnianej oprawie U400.3 DUO

nr art. liczba szt. w kartonie wymiary kartonu (cm) liczba szt. na palecie wysokość palety (cm)
U400 DUO PL 10 45x26x30 470 200