Ulicówka z metalowym włosiem U400.3 DUO


Ulicówka z metalowym włosiem
Ulicówka z metalowym włosiem
Ulicówka z metalowym włosiem
Ulicówka z metalowym włosiem

Idealnie dopasowana szczotka do potrzeb użytkownika – to podstawowe narzędzie zarówno dla posiadacza domu z ogródkiem, jak i dla pracowników sprzątających ulicy, fabryki, duże sale albo farmy.

Ulicówka z metalowym włosiem przyda się przy sprzątaniu mocno zabrudzonych miejsc, na przykład gospodarstw przydomowych, farm lub kurników. Niezbędna będzie też zimą – przy odśnieżaniu oblodzonych chodników i zamiataniu zamarzniętych nieczystości.

Oprawa szczotki została wykonana z wytrzymałego drzewa bukowego, jej boki są zaokrąglone i estetycznie wykończone.
Wymiar oprawy to 400 x 65 x 22 mm.

$more$

Do oprawy został zamocowany metalowy uchwyt średnicy 24 mm i długości 75 mm, jest przeznaczony do wygodnego zamocowania trzonka. Uchwyt posiada dziurkę do wbicia gwoździa do trzonka. Kąt nachylenia uchwytu wynosi 30 st., co powoduje, że trzonek znajduje się w ergonomicznej pozycji, dzięki czemu zamiatanie jest wygodne i skuteczne.

Do oprawy po jednej stronie został również zamocowany metalowy skrobak o wymiarach 300 x 65 mm, który jest zagięty w jedną stronę.

4 sztywne i mocne rzędy włosia szczotki są długości 78 mm i zostały wykonane z wytrzymałego surowca PET/PCV w czarnym kolorze. 2 środkowe rzędy włosia są metalowe. Optymalnie dopasowana długość i gęstość nabicia włosia pozwala na dokładne zamiatanie różnych nawierzchni, a metalowe włosie i skrobak pozwala usunąć nawet stare, oblodzone i mocne zabrudzenia.

W naszej ofercie są dostępne również zestaw szczotki z trzonkiem U400.3.DUO P i szczotkę na plastikowej oprawie U400 DUO PL

nr. art. wymiary oprawy (mm) liczba szt. w kart liczba szt. na palecie wys. palety (cm) wymiar kartonu (mm)
U400.3 DUO 400x60x20 15 720 210 300x400x350