Szczotka tarasowa SZRN i SZRB
Szczotka tarasowa SZRN i SZRB to wyrób do zadań specjalnych. Jest niezbędna przy czyszczeniu tarasów różnego rodzaju, ale przede wszystkim drewnianych. Przydatna również przy sprzątaniu schodów.
Oprawa szczotki została wykonana z wytrzymałego drzewa bukowego.Jest zaokrąglona i estetycznie wykończona.
Wymiar oprawy to 195x64x22 mm.
Otwór na trzonek ma średnicę 22 mm.
Włosie jest bardzo sztywne i ma długość 30 mm, jest wykonane z wytrzymałego surowca wysokiej jakości w przypadku szczotki SZRN – z PPN/PET, a szczotki SZRB – z basyny.
$more$
Optymalnie dopasowany rodzaj, sztywność i długość włosia i gęstość nabicia pozwala na dokładne czyszczenie drewnianych tarasów, szczelin pomiędzy desek i w zagłębieniach w strukturze drzewa w przypadku tarasów z surowców egzotycznych.
W naszej ofercie dostępne również szczotki do tarasów SZRUB, szczotki tarasowe TAN, TAD i TAP
nr. art. | wymiary oprawy (mm) | liczba szt. w kart | liczba szt. na palecie | wys. palety (cm) | wymiar kartonu (mm) |
SZRN SZRB |
195x64x22 | 70 | 2800 | 190 | 400x300x350 |