Szczotka do kostki brukowej SFG


Szczotka do kostki brukowej


Szczotka do kostki brukowej SFG – to specjalistyczny produkt linii Garden. Jest przeznaczony do pielęgnacji kostki brukowej.
Szczególnie polecamy go do czyszczenia szczelin w powierzchniach wyłożonych kostką brukową, przy usuwaniu zabrudzeń, mchu i chwastów.
Jest to dość popularny produkt firmy Gardeco.

Zestaw składa się ze szczotki z metalowym włosiem i drewnianego trzonka długości 1400 mm.

Oprawa szczotki jest wykonana z wytrzymałego drzewa bukowego, jej wymiary to 100x40x35 mm.

$more$

Włosie szczotki jest wykonane z wytrzymałego i mocnego drutu stalowego.
Jest długości 40 mm, jest bardzo sztywne, dzięki czemu kostka brukowa i szczeliny pomiędzy nią można dokładnie wyczyścić, nie pozostawiając roślinności i mchu.

Optymalnie dobrana długość i gęstość nabicia włosia pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc i skuteczne usunięcie roślinności, docierając głęboko do jej korzenia. Żadna inna szczotka nie jest tak skuteczna w pielęgnacji kostki.

Otwór na trzonek ma średnicę 22 mm. Został wycięty pod kątem 35 st., co pozwala trzymać szczotkę w wygodnej pozycji, ułatwiającej pracę w ogrodzie.

Jest możliwość kompletacji zestawów z trzonkiem 1500 mm.

W naszej ofercie dostępne również inne produkty do sczyszczenia kostki brukowej: SFG.1 szczotka z metalowym włosiem i stalową nakładką, SFM – szczotka z włosiem mosiężnym, SFM.2 szczotka z włosiem mosiężnym i stalową koncówką , SFN i i zestaw 24526 – trzonek 1400 m i 3 wymienne szczotki do pielęgnacji kostki brukowej.

nr. art. wymiary oprawy (mm) liczba szt. w kart liczba szt. na palecie wys. palety (cm) wymiar kartonu (mm)
SFG 100x40x35 10 400 175 1600x160x114
nr. art. liczba szt. w displayu wymiar displaya (cm) liczba szt. na palecie wys. palety (cm)
SFG
(display)
80 80x60x150 160 170