Szczotka do czyszczenia szczelin SFN


Szczotka do czyszczenia szczelin
mosiężna szczotka do czyszczenia szczelin

Szczotka do czyszczenia szczelin – to specjalistyczny produkt linii Garden. Jest przeznaczony do czyszczenia szczelin pomiędzy deskami tarasów. Szczególnie polecamy przy prowadzeniu prac renowacyjnych.

Oprawa jest wykonana z wytrzymałego drzewa bukowego, jej wymiary to 100x40x35 mm.
Oprawa posiada otwór z gwintem plastikowym do zamocowania trzonka o średnicy 22 mm.
Przy założeniu trzonka, jego kąt nachylenia wynosi 45 st., co pozwala wygodnie przeprowadzać prace porządkowe i renowacyjne.

$more$

Włosie szczotki jest wykonane z wytrzymałego i mocnego surowca nylon .
Jest długości 40 mm, jest bardzo sztywne, dzięki czemu szczeliny pomiędzy deskami można dokładnie wyczyścić, nie uszkadzając przy tym nawet delikatnych rodzajów drzewa.

Optymalnie dobrana długość i ilość włosia pozwala na dotarcie do trudno dostępnych miejsc pomiędzy deskami tarasów . Żadna inna szczotka nie jest tak skuteczna w czyszczeniu szczelin tarasów.

Przy przeprowadzeniu prac remontowo-renowacyjnych, po oczyszczeniu szczelin szczotką SFN (krok 1), proponujemy zastosować mosiężną szczotką TAD (krok 2) która dokładnie wyczyści deski tarasów,następnie sugerujemy skorzystać z szczotki tarasowej TAN (krok 3)– w celu zmycia resztek brudu, a pod koniec pomalować taras za pomocą szczotki TAP (krok 4)

W naszej ofercie dostępne inne produkty do sczyszczenia kostki brukowej – SFM – szczotka z włosiem mosiężnym, SFM.2 szczotka z włosiem mosiężnym i stalową końcówką,SFG.1 zestaw szczotki z metalowym skrobakiem i trzonkiem i zestaw trzonka 1400 mm i 3 wymiennych końcówek

nr. art. wymiary oprawy (mm) liczba szt. w kart liczba szt. na palecie wys. palety (cm) wymiar kartonu (mm)
SFN 100x40x35 10 400 175 1600x160x115