Konewka 2l – 20481


Konewka
Konewka 2l
Konewka 2l
Konewka 2l
Konewka 2l
Konewka 2l
Konewka 2l
Konewka 2l

Konewka – to podstawowy artykuł ogrodowy posiadacza żywej roślinności zarówno w ogrodzie, jak i w mieszkaniu. Nie wyobrażamy sobie szybkiego i skutecznego wzrostu roślin bez regularnego dostarczenia wody, wzbogaconej minerałami, a najłatwiej to uczynić za pomocą konewki. Szeroka oferta Gardeco posiada ten niezbędnik w trzech wielkościach.
Przedstawiamy nasz najmniejszy model – konewkę o pojemności 2 l.

Konewka jest mała, poręczna i lekka. Jej boki są wyprofilowane i posiadają dekoracyjny element w kształcie kwiatka.

Wesoły design i żywe kolory materiału, z którego została wyprodukowana sprawiają, że ten model jest bardzo lubiany przez dzieci.

$more$

Konewka została wykonana z tworzywa sztucznego – polipropylen wysokiej jakości. Ma wygodny, ergonomiczny uchwyt, dzięki czemu podlewanie jest przyjemne i szybkie. Zdejmowane sitko w kolorze czarnym pozwala regulować sposób dostarczania wody do rośliny, a w razie potrzeby wyczyścić nosek konewki.
Konewka posiada mały otwór do nalewania wody. Dzięki jego niedużej wielkości, po napełnieniu woda z konewki się nie rozchlapuje, a trafia tylko tam, gdzie powinna – czyli do doniczki albo na rabatkę.

Posiadamy szeroką gamę kolorystyczną konewek – standardowo produkujemy konewki żółte, zielone, pomarańczowe, różowe i czerwone. Przy dużych zamówieniach jest możliwość produkcji w innym, wybranym przez Klienta kolorze.

W naszej ofercie znajdziecie również konewki o pojemności 5l i 10l

W ofercie posiadamy również inne wyroby ogrodowe dla dzieci: grabki, łopatę i 3 wersji szczotek – czerwoną mini-ulicówkę 21723, szczotkę SDG i najbardziej lubianą przez naszym małych Klientów szczotkę z długim włosiem 24809 .grabki i szczotki dla dzieci.

nr art. pojemność (l) l. sztuk w worku l. sztuk w ciężarówce
(bez palet)
20481 2 10 9200